Ručné svietidlá PowerLight

 Svietidlá PowerLight sú určené na domáce použitie. Sú vyrobené z húževnatého plastu vo farebnom prevedení čierna/biela. Napájané sú dvomi monočlánkami (nie sú súčasťou dodávky). Účinná kryptónová žiarovka zaručuje vysokú svietivosť pri šetrení batérií. Kvalitný vypínač vybavený gumenou manžetou ako aj systém gumených tesnení zaručí odolnosť voči kvapkajúcej a striekajúcej vode, čím sa PowerLight stáva neoceniteľným pomocníkom aj pre použitie vo vašom automobile alebo pri kempovaní. Sú vhodné aj na potlač firemným logom.
 V našom výpredaji vám ponúkame svietidlá PowerLight všetkých troch veľkostí za súhrnnú mimoriadnu cenu.

Výpredajová cena: 2,49 € (bez DPH) za jednu súpravu obsahujúcu 3 kusy

Ručné svietidlá Tatracell®

 Svietidlá Tatracell® využijete či už v kabelke alebo v domácnosti ako náhradný svetelný zdroj. Sú vyrobené z plastu v elegantne modrej farbe. Napájané sú dvomi monočlánkami (nie sú súčasťou dodávky). Účinná kryptónová žiarovka zaručuje vysokú svietivosť pri súčasnej úspore batérií. Funkciu zapnutie/vypnutie zabezpečuje posuvný vypínač.
 V našom výpredaji vám ponúkame svietidlá Tatracell® všetkých troch veľkostí za súhrnnú mimoriadnu cenu.

Výpredajová cena: 0,99 € (bez DPH) za jednu súpravu obsahujúcu 3 kusy

Kompaktná úsporná žiarivka Global® 11W

 Úsporná žiarivka Global REU-11W sa vyznačujú vysokou životnosťou (8000 hodín). Pri svojom príkone 11W dosahuje svietivosť ako bežná 55 wattová žiarovka.
  • Rozmery 40 mm (priemer) x 149 mm (dĺžka)
  • Príkon: 11W
  • Závit: E14 (malý)
 V našom výpredaji vám ponúkame žiarivku Global® za mimoriadnu cenu.

Výpredajová cena: 2,99 € (bez DPH) za 6 kusové balenie

Osobná parná sauna - Tip na Fit

 Osobná parná sauna sa používa na parný kúpeľ jednej osoby v domácich podmienkach. Je vhodná do bežných bytov, treba ju ale používať v miestnosti, kde sa dá vetrať, kde je vhodná podlaha (PVC, dlažba a pod.) a kde je dostatočný priestor na jej umiesnenie. Horúca para pôsobí relaxačne na pokožku človeka, stimuluje krvný obeh, redukuje nadmernú hmotnosť a má priaznivý vplyv na metabolizmus. Priaznivo pôsobí na artritídne ochorenia. Výrobok pozostáva z nafukovacieho saunovacieho priestoru, prípojnej parovodnej hadice a vyvíjača pary. Celková zostava je znázornená na obrázku. Elektrický vyvíjač pary (vpravo dole) vyrába paru o teplote približne 45°C, ktorá je následne vedená do pracovného priestoru sauny. Ohrev vody na výrobu pary je zabezpečovaný elektrickým vyhrievacím telesom. Doba ohrevu je nastaviteľná mechanickým časovačom maximálne na 60 minút. Z apnutý ohrev indikuje kontrolka ohrevu. V prípade, že by došlo k vypareniu vody v nádržke ešte pred ubehnutím nastaveného času, obvod je automaticky vypnutý bezpečnostnou tepelnou poistkou. Vyvinutá para je parovodnou hadicou vo vrchnej časti vyvíjača odvedená do parného priestoru. Súprava obsahuje aj nožnú pumpu na nafúkovanie parnej komory.
  • Rozmery 600 mm (priemer) x 1200 mm (výška)
  • Príkon vyvíjača pary: 850W
  • Objem nádržky vyvíjača pary: 1,5 litra
 V našom výpredaji vám ponúkame Osobnú parnú saunu® za mimoriadnu cenu.

Výpredajová cena: 49,99 € (bez DPH) za jednu súpravu